Podzim, ideální čas začít budovat kondičku

I když to vypadá, že po létě přichází čas útlumu pohybu, opak je pravdou. Podzim je ideální dobou pro zahájení sportovních aktivit, budování svalů a zkoušení třeba vzpírání nebo různých fitness aktivit. Pokud jste nestihli vybudovat letní formu a do vánoc chcete shodit nějaké to kilo, které vás trápí, začněte sportovat. V Ostravě přesně víme, kde se vyplatí zajít na skupinovou lekci, objevit kouzlo posilování nebo vyzkoušet třeba badmintonový kurt s výborným osvětlením.

Největší není jediný přívlastek

Moderní fitness Ostrava se pyšní rozsáhlou plochou a více než 220 posilovacími a kardio stroji. Nemusíte mít obavy, že budete čekat, až se uvolní běhací pás nebo veslovací stroj. Všeho je dostatek a stejně tak vás nadchne funkční zóna Ostrava se špičkovým vybavením pro vzpírání a crossfit. Pracují tady skuteční profesionálové, s nimiž objevíte benefity cvičení a to bez ohledu na to, jaký jste ročník nebo kolik vám ukazuje ručička váhy. S individuálním přístupem je zajištěno bezpečné cvičení a osobní trénink vás bude posouvat ve vašich limitech. Brzy pocítíte, jak skvěle se cítíte, že kalhoty už nemáte tak upnuté a bez pohybu si už vlastně nedokážete představit svůj den.

Že je fitko v Ostravě opravdu vymazlené, dokazuje i moderní zázemí šaten, jehož součástí je infrasauna Ostrava a solárium. Výbornou kávu, popřípadě koktejl si vychutnáte na recepci, kde nechybí časopisy o cvičení, denní tisk nebo novinky z oblasti fitness výživy. Velmi rozsáhlá je též cardio zóna, kde si dáte pořádně do těla.

Skupinové lekce pro ranní ptáčata i sovy

Protože fitness v Ostravě sází na pestrost nabízených služeb, nechybí samozřejmě skupinové lekce vedené zkušenými trenéry. Vyzkoušet můžete populární heat Ostrava na certifikovaných pásech. Dynamické cvičení je ideální ke spalování a formování kondice. Ve výčtu lekcí najdete také spinning, cvičení na speciálních kolech a další rychlé i pomalejší formy cvičení. Protáhněte se třeba u jógy, trénujte kondičku během kruhových tréninků anebo vyzkoušejte box. Stačí jedno rozhodnutí, jedna návštěva a uvidíte, jak tomu propadnete. Tak si běžte sbalit tašku a vyrazte vstříc novým začátkům.