Špičkový servis kol v Ostravě

Patříte mezi milovníky cyklistiky? Nezáleží, zda patříte mezi seniory a cyklostezky brázdíte na elektro kole, popřípadě jste sportovci tělem i duší a musíte sjet každý kopec. V Ostravě najdete perfektní servis kol, kde pracují stejní nadšenci do bicyklů. Znají každý šroubek i kolečko na kole a poradí si prakticky s jakoukoliv závadou. Velmi pozitivní recenze sbírá jejich servis garantující, že se u nich bude mít vaše kolo doslova královsky. Právě teď po sezóně se vyplatí investovat do servisu a zkontrolovat vše, zvláště pokud jste vášniví cyklisté a vaše kolo má za sebou stovky kilometrů.

Servis a prodej

Servis kol v Ostravě není jedinou službou, s týmem skutečných odborníků zde také vyberete i své nové kolo. V kombinaci nákupu kola máte první servis do dvou set kilometrů zcela zdarma. U specialistů koupíte elektrokola, jízdní kola od předních značek a fajnšmekři si mohou nechat na zakázku postavit kolo přesně podle svých individuálních požadavků podle stylu jízdy.

Budete-li zvažovat nákup silničního kola, nabízí se luxusní značka Bianchi. Italský prodejce má za sebou více než 130 let tradice ve výrobě kol a to v základních a cenově dostupných modelech až po vlastní design rámu či kombinaci stroje. Kolo Bianchi si můžete na prodejně v Ostravě rovnou otestovat. V nabídce ale seženete i trialová a enduro kola od zahraničních výrobců i osvědčené české značky.

Kompletní sortiment pro cyklisty

Pestrost sortimentu vás nadchne. Vyberou si dámy, pánové a odborníci nezapomínají ani na děti. Myslete i vy na svou bezpečnost a vybavte se kvalitními brýlemi, helmou, chrániči a stejně tak batohem nebo praktickou ledvinkou pro převoz všech důležitých osobních věcí. V ostravské prodejně najdete i jednotlivé komponenty na kolo, cyklistické oblečení, boty a tretry a pro opravdové milovníky kol též dárkové předměty. Nákupem i servisem vás vždy bude doprovázet někdo, kdo má v nohách tisíce kilometrů a kolu rozumí na odborné úrovni. Cyklistika právem patří mezi nejoblíbenější sporty v celosvětovém měřítku, hodí se pro úspěšné snižování nadváhy bez zatěžování kloubů, hledání vlastních limitů i jako bezpečný pohyb v každém věku.