Každá věc má v domě své místo

komoda se šuplíky

Hravé bydlení může mít mnoho podob. Pro někoho jsou extravagancí stěny opatřené odlišnými barevnými nátěry, jiný zase sází na zcela unikátní podobu nábytku. Najdou se ale tací, již sází na osvědčenou klasiku a nenechají dopustit na dřevěný nábytek, vkusné doplňky či venkovský styl slavící obrovský úspěch. Pokud chcete zachovat ráz svého interiéru a zároveň řešíte nedostatek místa, nabízí se praktické komody. Jejich využití vás mile překvapí. Hodí se totiž do ložnice, dětského pokoje, své pevné místo najdou ale třeba v obývacím pokoji nebo na chodbě.

Hit jménem lesk

Komoda je multifunkčním kusem nábytku, jenž se dá skvěle využívat prakticky kdykoliv. Hluboké zásuvky jsou ideální pro sezónní věci, dekorace a ozdoby, stejně tak komoda se šuplíky pojme spodní prádlo, drobnosti či dětské oblečení. Obrovský výběr vám umožňuje zvolit optimální variantu a to nejen co se týče rozměrů, ale též barevného provedení. Moderní komody v lesku vyniknou v prostorách laděných do minimalismu, dřevěné komody zase krásně navážou na stávající styl a přenesou vás zpět do přírody. Vysoký důraz je kladen také na dílenské zpracování a použití prémiových doplňků. Moderní komoda bílá například vůbec nedisponuje úchyty a slibuje snadnou manipulaci pro všechny členy rodiny.

Nestárnoucí dřevo

Ani dřevěný nábytek neztrácí na popularitě a neustále rozšiřuje řady fanoušků kvalitní práce. Komoda borovice bude vkusným doplňkem vaší ložnice či dětského království. Kvalitní masiv si zachovává svou přírodní barvu i kresbu dřeva a poskytuje dostatek úložných prostor. Komody z borovice budou jasnou volbou pro každého, kdo si chce do svého bydlení vnést trochu přírody a uskladnit své věci, vybavení a dekorace do opravdu kvalitního kousku nábytku. Na vás pak zůstává, zda dáte přednost komodě se zásuvkami, policemi nebo kombinaci obou variant.