Nechte si přiklepnout zajímavou nemovitost

dražby nemovitostí v exekuci

Patříte-li mezi vášnivé podnikatele, nebo snad chcete zkusit štěstí při dražbě, nabízí se možnost dražeb nemovitostí, které skončily v exekuci a čekají na nového majitele. Nemovitosti se dostávají do dražby v momentě, kdy jejich majitel není schopen splatit dluhy a ručí zmiňovaným majetkem a rozhodně to nemusí být pouze rodinný dům či vila. Dnes se draží také byty, pozemky či části bytových jednotek. Velmi zajímavé jsou pak dražby rekreačních objektů nebo komerčních prostor, díky nimž získáte skvělé místo pro podnikání a zároveň výrazně ušetříte.

Chytré exekuční dražby

Dražby nemovitostí jsou pořádány pravidelně a řídí se určitými pravidly. Forma nákupu nemovitosti formou dražby je zcela bezpečná a doopravdy výhodná. Cena nemovitosti je totiž vždy stanovena objektivně a vám se do rukou dostane také znalecký posudek s kompletními informacemi o daných realitách. Vy tak přesně budete vědět, do čeho chcete investovat a v jakém stavu se vybraná nemovitost nachází.

Nemovitosti v dražbě se stále mění, po skončení dražby jsou reality nahrazeny novými objekty a to po celé České republice. Omezovat se tak nemusíte na žádný kraj! Jestliže chcete vyzkoušet dražby nemovitostí v exekuci, máte na výběr ze dvou způsobů dražení. První možností je přímá účast, což znamená, že se v uvedený den a čas dostavíte na určené místo, kde je k dispozici nejen prohlídka zvoleného objektu, ale také probíhá samotné přihazování. Nezbytná je proto dražební jistota, což je částka uvedená v dražební vyhlášce a je nezbytně nutné ji zaplatit buďto na místě před zahájením dražby nebo včas na účet exekutora.  

Komfortní elektronické dražby

Účastnit se lze rovněž pomocí webového portálu, kde je nutné se nejprve registrovat, připojit se ke konkrétní dražbě, prokázat svou totožnost a zaplatit dražební jistotu. Pokud byt, dům, pozemek, les či objekt vydražíte, obdržíte potvrzení o příklepu a budete moct doplatit částku za reality. Tato forma dražení je dokonale bezpečná.