Kurz němčiny zvýší vaši cenu na trhu práce

kurz němčiny

Po silvestrovské noci očekává snad každý, že následující rok bude lepší než ten předcházejících. Řada z nás si také určitě slíbila, že pro sebe a své pracovní uplatnění letos něco opravdu udělá.

Jazykový kurz němčiny je vynikajícím způsobem, jak restartovat svoji kariéru či jen přesvědčit vašeho šéfa, aby vám přidal. Kvalitní kurz němčiny tak zvýší vaši cenu na trhu práce a rozšíří i možnosti vašeho pracovního uplatnění.

Němčinu nepotřebují jen doktoři a řemeslníci

Ty tam jsou doby, kdy získat povolení a práci v Německu bylo obtížné. V minulých letech padla i poslední omezení navázána na vstup České republiky do Schengenského prostoru. Díky tomu mohou čeští státní příslušníci svobodně pracovat v německy mluvících zemích. Toho si všímají i vysoké a odborné školy, které nabízejí kurzy němčiny svým studentům v rámci jejich povinného studia.

Možnosti práce v německy mluvících zemích se však dnes netýkají už jen doktorů a řemeslníků, kterých obzvláště do Německa odešla v posledních letech velká řada, ale prakticky každé profese. Jakmile letos absolvujete jazykový kurz, tak vám němčina otevře dveře na německý pracovní trh.

Navíc od ledna letošního roku vzrostla minimální mzda v Německu na 8,84 Euro. Výši platu německé uklízečky tak u nás v České republice nedosahuje ani řada vysokoškolsky vzdělaných anebo jinak vysoce kvalifikovaných osob.

Pokud pocházíte z pohraničních regionů, můžete si poté užívat luxusu, kdy budete pobírat německý plat a žít si za české náklady. Díky tomu si tak reálně vyděláte o poznání více než čeští zaměstnanci na kvalifikovanějších pracovních pozicích, ale relativně dokonce i více než vaši němečtí kolegové.

Opravdu intenzivní kurz němčiny nabízí jen PELICAN Brno

Řada z věcí se nedá naučit hned a některé činnosti se musíme učit třeba i celý jeden život. Dnes se vám však nabízí možnost naučit se německy do konce letošního roku. Jazyková škola PELICAN plně rozumí tomu, že na jazykový kurz němčiny nemáte vyhrazený celý rok a vychází vstříc vašim potřebám.

Proto PELICAN nabízí od ledna intenzivní kurz němčiny pro Brno a okolí. Žijete-li tedy v Brně anebo v rozumné dojezdové vzdálenosti od něj, tak se bez váhání přihlaste na kurz němčiny PELICAN. S námi jazykový kurz zvládnete jistě dokončit a němčina s námi vás bude určitě bavit. Na kurz němčiny se můžete přihlásit na tomto odkaze.

Intenzivní kurz němčiny v Brně od PELICANA vás se správnou přípravou stihne už v roce 2017 posunout o několik úrovní a zajistí vám tak pokročilou znalost německého jazyka. S ní se německy dorozumíte a počtete si i německé texty.

Zůstává jen na vás, jak této výhody využijete. Jestli požádáte o zvýšení platu tady v České republice anebo zariskujete a vydáte se pracovat do německy mluvících zemí.

Využijte lednových výprodejů i na kurz němčiny

V lednových výprodejích si se slevou nemusíte koupit jen elektroniku či oblečení, ale také jazykový kurz němčiny. Němčina od Jazykové školy PELICAN se dá tak pořídit s poměrně příjemnou slevou přesahující desítku procent.

 Intenzivní kurz němčiny v Brně vás tak vyjde levněji než třeba zimní kabát anebo kvalitní kozačky. O elektronice raději ani nemluvě. Tak neváhejte a přihlaste se na jazykový kurz němčiny ještě dnes. Pokud to uděláte, budete se mít za rok alespoň za co pochválit.

Se znalostí němčiny se vám bude rozhodně dařit lépe. Nepropásněte svoji šanci si do životopisu napsat do kolonky „jazykové dovednosti” to velecenné slovíčko „němčina” ještě letos.