Luxusní hodinky pro muže i ženy: Jejich pořízení je dobrou investicí

pánské hodinky

Přemýšlíte o vhodném dárku k promoci nebo významnému životnímu jubileu? Máme pro vás tip, a to luxusní hodinky od prestižních světových výrobců. Nebo si udělejte radost sami sobě. Pokud tvrdě pracujete, pak si zasloužíte se za to odměnit něčím pěkným. 

Kvalitních hodinky z drahých kovů

Pánové si na kvalitní náramkové hodinky potrpí. Často jsou výrazem jejich společenského postavení i toho, čeho ve svém pracovním životě dosáhli. Nároční zákazníci budou určitě vybírat z luxusních modelů, vyrobených z bílého, růžového i žlutého zlata. V sortimentu však nechybějí ani pánské hodinky z karbonu, bronzu či titanu. Vybere si mezi nimi i ten muž, který se ve svém volném čase věnuje letectví, jachtingu či potápění. Na výběr jsou prestižní značky hodinek – Fortis, Graham, Gucci či Corum. 

Náramkové hodinky jako luxusní šperk

Ženy berou své náramkové hodinky spíše jako šperk. Vybírají si proto takové, které je budou zdobit. Luxusní dámské hodinky by měly umět nechat promluvit osobnost ženy a vyzdvihnout její originalitu. Ve svém vlastnictví proto ženy mívají náramkových hodinek hned několik, aby je mohly vhodně kombinovat se svým aktuálním outfitem. A protože i ženy sportují, je pro ně v kamenných prodejnách a internetových obchodech připravena nabídka potápěčských nebo jachtařských hodinek od renomovaných značek – Chopard, Gucci, Longines, Hamilton. 

dámské hodinky

Proč jsou luxusní hodinky dobrou investicí?

Co si představit pod pojmem luxusní hodinky? Jsou to produkty obvykle ve špičkové kvalitě, vyrobené z drahých kovů. Díky tomu patří k velmi dobrým investicím, čemuž odpovídá i jejich cena. Ta se běžně pohybuje v řádech tisíců korun. Ty nejdražší pak stojí tolik co luxusní automobil. Patří mezi ně i hodinky značky Parmigiani, Corum nebo Franck Muller. Jejich majitel získá výrobek s unikátním vzhledem.