Nadměrná přeprava i spedice – to jsou služby Easy Logistics

Nadrozměrná kamionová doprava

Logistická společnost Easy Logistics zajišťuje služby v oblasti nadrozměrné přepravy, včetně přepravy zemědělské techniky a stavebních strojů. V souvislosti s tím též spediční služby.

Nadměrná přeprava, ať již co se týče velikosti nebo hmotnosti, je spojena s řadou povinností. Každý podobný náklad je přitom velice specifický a nestačí vyřídit pouze jedno úřední razítko a zajistit doprovodní vůz. Vše je nutné individuálně naplánovat a zajistit, mnohdy ve více státech současně, protože ne vždy se jedná pouze o vnitrostátní přepravu. To vše umí zcela na klíč zajistit logistická firma Easy Logistic.

Nadrozměrný náklad kamkoliv po Evropě

Nadrozměrná kamionová doprava je možná rovněž do zahraničí. Konkrétně v rámci celé Evropy s tím, že se firma specializuje na Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Belgii, Holandsko a Itálii. Společnost využívá tahače Volvo a návěsy Schwarzmüller, Broshius a Faymonville. Používají se velkoobjemové Low deck soupravy s váhovým rozpětím do 53 tun.

Firma je připravena i na specifickou přepravu stavebních či zemědělských strojů

Zajímá vás přeprava stavebních strojů? Easy Logistic ji zajišťuje vlastními podvalníkovými vozidly. Stejně jako u ostatní nadrozměrné přepravy zajistí firma na klíč všechna potřebná povolení i doprovody. Samozřejmě rovněž profesionální řidiče. Společnost má s přepravou stavebních strojů dlouholeté zkušenosti, zejména se značkami Liebherr a Caterpillar.

Dalším zaměřením je přeprava zemědělské techniky. Opět v rámci ČR i do dalších zemí Evropy. Podobně jako u stavebních strojů, i u těch zemědělských, zajistí Easy Logistic rovněž nakládku a vykládku přepravovaných strojů.

Easy Logistic nabízí kompletní služby s rychlým řešením jakékoliv přepravy

Společnost má platná povolení pro zajišťování nadměrné přepravy s celoroční platností. Vlastní vhodný vozový park a v rámci služeb je zajištěna i spedice. Je skvělým partnerem pro každého, kdo potřebuje služby nadměrné přepravy využít jednorázově, ale i opakovaně či pravidelně.