Přeprava strojů a techniky

Nadrozměrná přeprava

S příchodem jara se pomalu probouzíme ze zimního lenošení a začínáme trávit více času venku i na zahradě. To znamená také zahájení úklidových prací na zahradách a terénních úprav. Proto se začínají zemědělské podniky, jež už brzy vypustí hospodářská zvířata na pastviny a louky, připravovat na potřebné práce okolo statků. K tomu bezesporu potřebují kvalitní zemědělskou techniku a vhodné stavební stroje, s nimiž mohou pracovat venku za jakýchkoliv podmínek. Jenže jak takový stroj převést?

Speciální doprava za skvělou cenu

Přeprava nadrozměrných zásilek není ničím výjimečným a společnost se specializací právě na tyto činnosti o tom ví své. Na svém kontě má silné portfolio zákazníků, kteří se pravidelně vracení a využívají přepravy pro svůj byznys i osobní potřebu. Přeprava zemědělské techniky je bezpečná metoda stejně jako dostupná cena je velmi přívětivá. Zkušení řidiči využívají speciální vozidla pro nakládku i vykládku. Také přeprava stavebních strojů je zajišťována nejen na území České republiky, ale napříč území celé Evropské Unie. Spediční firma se výborně orientuje rovněž v námořní a letecké dopravě a v neposlední řadě ve svém výčtu služeb nabízí celně-deklarační činnost.

Bezpečná přeprava pomocí kamionu

Pokud vás zajímá nadrozměrná kamionová přeprava, pak vás zajisté zaujme nákladní přeprava prostřednictvím velkoobjemových souprav po celém území Evropy se specializací na skandinávské země, Holandsko, Německo, Itálii, Švýcarsko či Rakousko. Vždy záleží na individuálních požadavcích zákazníka. Firma si klade za cíl, aby nadrozměrná přeprava byla zajišťována v požadovaném čase, kvalitě a operativně se přizpůsobuje změnám. Vozový park nákladních vozidel je pečlivě sledován a všechna auta pravidelně servisována. Společnost sází na transparentní přístup ke svým zákazníkům a řadí se mezi lídry v oblasti velkoplošné dopravy. Neváhejte se svěřit do rukou zkušených řidičů se sta tisíci naježděnými kilometry a zkušenostmi s přepravou zásilek ze všech různých odvětví.