Sháníte tisk letáků? Otestujte levný tisk online!

Tisk online na Justprint

Ať už studujete vysokou školu a potřebujete tisk závěrečné práce, začínáte jako podnikatel a chcete si zajistit tisk vizitek, nebo vystupujete za velkou společnost, kde je tisk na denním pořádku, v každém případě se neobejdete bez stabilního obchodního partnera, za nímž stojí vysoce kvalitní tiskařina i řada možností pro další spolupráci. Zejména společnosti často hledají cenově dostupný tisk materiálů, jež fungují jako skvělá propagace třeba akčního zboží, sezónních výprodejů či žhavých novinek. Jen si sami spočítejte, kolik letáků najdete ve schránce a kolik si jich prohlédnete ve výlohách obchodů a stejně tak na zastávce a veřejných místech.

Připravte se na úspěšný nákup

Tisk online na Justprint je naprosto bezpečný a jednoduchý. Pomocí praktických návodů si přesně zvolíte typ tiskového produktu, počet i kvalitu papíru nebo oboustranný tisk. Budete-li sledovat nejnovější trendy v oblasti tisku, stihnete se připravit na všechny novinky a budete nejméně krok před konkurencí. Otestujte například tisk na obálky, jenž působí originálně, vtipně zároveň a zaručeně upoutá pozornost. Stále oblíbenější jsou též tříměsíční kalendáře, papírové tašky s celoplošným potiskem a samolepicí folie s širokými možnostmi využití.

Vybavte se printovými materiály od předního lídra na trhu

Díky vysoce kvalitnímu tisku se nemusíte omezovat grafikou pouze na logo či slogan, ale využít svou poslední kampaň pro propagaci zboží a služeb. Samozřejmě se neobejdete bez úplného základu, a tím jsou vizitky s kontakty, bannery a letáky a v neposlední řadě katalogy s odlišnými typy vazeb. Ostravská společnost si zakládá na férovém obchodu. Zajišťuje nadstandardní služby v oblasti tisku, a to především díky zkušenému týmu odborníků a výjimečnému stroji HP Indigo 10000. Samozřejmostí jsou i individuální požadavky na tisk a odborné poradenství pro výběr optimálního řešení.