Shuttle regálové systémy připravené na autonomní fungování

Shuttle systém

Dokážete si představit, že by i váš sklad byl jednoho dne zcela autonomní a nepotřeboval by lidskou obsluhu? Co není, může být. Je na čase se na to začít připravovat. Prvním krokem může být například pořízení shuttle systémů, které jsou na autonomní fungování plně připravené.

Klasické policové regály nedokáží využít prostor skladu na maximum. Nevyužité obvykle zůstávají vrchní police, protože neexistuje možnost, jak do nich zboží dostat. Manipulace v takové výšce, a ještě mezi ostatními regály je často neřešitelná. Ne však se shuttle systémy.

Manipulační technika hodna 21. století

V 21. století je součástí skladů různorodá manipulační technika, ne pouze vysokozdvižné vozíky. Dobrými pomocníky jsou právě shuttle systémy. Regály jsou vybavené kolejnicemi a pojízdnými mobilním podvozky. Vysokozdvižným vozíkem naložíte zboží na podvozek zaparkovaný na kraji regálu a on ho transportuje na patřičné místo v daném regálu.

Dvakrát rychlejší a o 100 % více prostoru

Shuttle systém vyvíjí již 30 let firma ze Švédska, která ho prodává pod názvem Radioshuttle. Aktuálně je v prodeji šestá generace, která je vychytaná do nejmenších detailů. Je dvakrát rychlejší než klasické policové regály a je schopná uskladnit až o 100 % více zboží – pomůže totiž využít skladové prostory opravdu na maximum.

Spolehlivý pomocník pro další desetiletí

Systém Radioshuttle se skládá z komponent navržených a vyráběných jednou společností, proto k sobě všechny části dokonale pasují a fungují v synergii. Je použitelný ve všech teplotních zónách od -30 °C do +40 °C. Funguje na baterie, které jsou navrženy tak, aby vydržely celou směnu. Maximální nosnost Radioshuttle je 1800 kg. Celý systém je tedy dostatečně robustní a v průmyslovém prostředí bude fungovat dlouhá léta.

Právě proto se vyplatí již teď myslet na budoucnost a pořídit systém, který je připravený na budoucnost – autonomně fungující sklady.