Snubní prstýnek jako důkaz pravé lásky

Snubní prsteny

Valentýn je za námi a mnoho párů jej oslavit vskutku originálně. Kromě srdíček zaručeně padla řada žádostí o ruku. Pokud patříte mezi šťastné nevěsty, které do toho letos praští, a právě nasedáte do kolotoče příprav, nezapomeňte si včas vybrat překrásné snubní prsteny navržené podle vašich představ. Jestliže si chcete ušetřit starosti se sháněním výbavy, přípravami výzdoby či obvoláváním důležitých formalit, využijte služeb svatební asistentky. Čemu byste ale rozhodně měli věnovat čas, je volba prstýnků, protože je budete nosit prakticky celý život.

Vyberte si kov i rýhování

Zkoušení snubních prstýnků často provází řada emocí, neboť je to kus zlata, stříbra či oceli, jenž bude vaši ruku zdobit na dlouhou dobu. Snubní prsteny jsou navrženy pro ženy i muže tak, aby plně vyhovovaly jejich požadavkům. Dámská varianta prstýnku může být ozvláštněna například vsazenými drahokamy a stejně tak jednoduchý design oživí kombinace s jinými barvami zlata či rýhování.

Pánské kroužky bývají zpravidla decentnějšího charakteru, protože pánové ne vždy ocení příliš výrazný vzhled, zejména pak pracují-li na významných pozicích. Jestliže neplánujete snubní prsten navléct pouze v den obřadu, ale chystáte se jej nosit nepřetržitě, měli byste sáhnout po takové variantě zpracování, která vám bude samozřejmě blízká a současně nebude hrozit poškození zvoleného modelu.

Fantazii se meze nekladou

Prsteny vyměněné během obřadu symbolizují vaši lásku a pevnost svazku. Designéři jsou si vědomi, že každý se chce chlubit nádherným a povedeným kouskem, jenž bude přesně vystihovat jeho povahu. Proto připravují moderní řady snubních prstenů ve všech velikostech. Nároční zákazníci zajisté ocení možnost vyrytí jména, data či citátu z vnitřní strany kroužku. Zůstávat dnes již nemusíte ani u zlaté varianty, nabízí se též detailně propracované stříbrné, snubní prsteny z chirurgické oceli nebo dřevěné prsteny. Díky tomu snadněji vyberete favorita a budete mít unikátní prsten na celý život.