Spolehlivé průmyslové váhy

autováha

V naší zemi se využívají různé vážní systémy v mnoha oborech, kde se klade důraz na maximální přesnost. Spolehlivost vážních systémů zajistí vysoká technická úroveň a nejmodernější vážní technologie současnosti.

Průmyslové vážení s vysokou úrovní

Podnikání může více vynášet, když budete věřit prověřeným vážním systémům. Do firmy vám může putovat průmyslová váha na míru, ale také sériová. Záleží na vašich konkrétních požadavcích. Jestliže nepomýšlíte na koupi nové silniční váhy, nechte si starší zrenovovat, čímž ušetříte a můžete normálně fungovat. Například se nahradí mechanické vážení elektronickým systémem. 

Tenzometrické váhy slouží k vážení letadel, vagónů na hydraulických zvedácích, generátoru, dávkovacího dopravníku apod. Tenzometrická váha se vyrábí na zakázku, kdy je potřeba úzce spolupracovat s provozovatelem váhy a s konstruktéry se zkušenostmi. Následně vznikají konstrukčně zajímavé modely, které pracují s provozní přesností a spolehlivostí.

Realizace silničních vah

Vážní procesy se mohou zdokonalovat pomocí různých doplňkových systémů. Silniční průmyslové váhy mohou zvládat automatické rozpoznávání SPZ, identifikace pomocí čipových karet nebo PIN kódem na dotykové obrazovce, automatickou světelnou signalizaci, audio komunikační systémy apod. lze si dopřát také kamerový systém, aby se kontroloval prostor určený k vážení a zároveň pořídíte z místa i fotografie. Silniční váha či autováha se provozuje s návštěvami jednou za dva roky, kdy proběhne pravidelná údržba zároveň s povinným úředním ověřením stanoveného měřidla, kde jsou přítomni i zástupci ČMI. Firma TENZONA disponuje zkušenostmi a profesionálním týmem, proto může zajistit různé služby, například opravy mechanických a elektronických vah, montáž nové silniční váhy a výkup staré, zajistí úřední ověření, pravidelnou údržbu a servis.