Stavební jeřáby usnadní práci s těžkými břemeny

stavební jeřáby

Mnoho oborů se spoléhá na schopnosti manipulační techniky, jinak by se některé činnosti nedaly vůbec zrealizovat. S těžkými náklady se manipuluje například ve strojírenství, v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví, v armádě a v mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Jeřáby pro individuální potřeby

Na současném trhu objevíte mnoho variant jeřábů, stačí si ujasnit vaše požadavky a brzy se dostanete ke svému favoritovi. Zcela nové stavební jeřáby budou pochopitelně finančně nákladnější než již používané, které si můžete také vybrat v obstojné kvalitě. Kromě koupě se ještě nabízí možnost si je půjčit, což ocení zejména jednotlivci, řemeslníci a firmy, které jeřáby využívají pouze nárazově. Půjčovna poskytuje nové i bazarové modely. V každém případě se lze spolehnout na výborný stav a kvalitu, jelikož se nijak nezanedbávají pravidelné opravy a servis. K dalším plusům patří, že si můžete pronajmout také vyškolenou obsluhu, čímž vám odpadnou starosti se sháněním zaučené osoby.

Dostatečný výkon u jeřábů

Když už sháníte konkrétní jeřáb, pořádně se seznamte s jeho funkčností. Samozřejmě vám bude poskytnuto odborné poradenství. Stavební jeřáb opatříte v malém, mobilním a přívěsném provedení. Do hodně úzkých prostorů využijete jeřáby pojízdné bez podpěr. Flexibilně přepraví břemena o nosnosti od dvou do devadesáti tun. Výkonného pomocníka získáte s malým poloměrem otáčení, což dovoluje praktikovat citlivé řízení. Pokud zvolíte model kompletně poháněný baterií, budete ohleduplní k životnímu prostředí, protože jde o práci bez emisí. Mezi další přednosti se řadí udržení intenzity hluku na spodní hranici, ekologický lak na strojích, ekologická maziva a možnost recyklace. Konstrukce a výroba se vždy řídí momentálně platnými mezinárodními předpisy. Nechybí důraz na zabezpečení maximální bezpečnosti během práce.