Virtuální kancelář pomůže zvýšit prestiž vaší firmy

virtuální sídlo Praha

V naší republice najdete tisíce nejrůznějších podniků. Někdo zaznamená úspěch poměrně brzy, jiný čeká dlouhé roky. Nastanou i případy, kdy musí dojít k neplánovanému konci veškerého podnikání. Osud máte vždy ve svých rukou. Zkuste se po malých krůčcích dostat k vytyčenému cíli.

Ušetřete čas i peníze

Žádný podnikatel nemůže fungovat bez účetnických, administrativních a marketingových prací. V praxi to znamená počítat s prostory na zařízení kanceláře, s vybavením, se zákaznickou linkou, ale také s odbornými zaměstnanci. Všechno vyjmenované vás bude stát peníze. I zde se však dá ušetřit. Zvláště, když si uvědomíte, že kancelář nevyužijete denně, ale že postačí několik dní za týden. Zkuste virtuální kancelář, kde se díky zaběhnutému podnikatelskému centru postarají o dojednané činnosti. Vy se zasloužíte o vylepšení rozkvétající firmy, vyhledáte dosud neprobádané cestičky k zisku. Mezitím se ve virtuálním sídle vyřídí telefonické hovory s vašimi klienty a obchodními partnery. Převezme se korespondence, vyřídí podle ujednání.

Praha jako prestižní firemní sídlo

Zakládání vlastní společnosti s ručením omezením, zrovna tak jako stěhování firmy na pražskou adresu, patří k trendům dnešní doby. Hlavní město naší republiky totiž značí jistou záruku lepší firmy. Zdejší sídlo firmy minimalizuje rizika. Úřady vystupují profesionálněji, kontroly přicházejí méně často. Pochopitelně musíte vědět, zda jde o adresu v zajímavé lokalitě. Nelze opomenout ani dobrou cenovou dostupnost.

Preferujte dlouhodobý servis

Služby virtuálních kanceláří vyznívají velice uspokojivě, ale pouze v případech, kdy ji provozují zkušení profesionálové. Jen tak vše funguje bez zbytečných rizik. Nabídka stabilního servisu po dlouhou dobu vždy upoutá vaši pozornost.  Nikdo nestojí o zklamané zákazníky. Virtuální kancelář Praha navíc nabízí poskytnutí i prostoru k byznys schůzkám. Jestliže vám vyhovuje základní model služeb, v rámci nabízeného programu obdržíte recepční služby, obsluhování úředníků a zákazníků, kteří přijdou do firmy. Dále nechybí sídlo a kontaktní adresa v Praze, označení firmy na budově. Lze požadovat i maximum v programu Profi-kanceláře, kdy se jednou týdně přeposílá korespondence, skenuje se, operátor obsluhuje telefonní linku, využívá se zařízená kancelář na několik hodin zdarma.

virtuální kancelář

Koupě a založení nové společnosti

Podnikání nemusíte zahajovat s obavami, jestli jste zvládli úplně všechno podle aktuálních pravidel. Někdo to může udělat za vás! Vše se předem dobře prokonzultuje a posléze rychle realizuje tak, abyste se stali majiteli nového podniku během několika dní. Kompletní servis zahrnuje nejen osobní prokonzultování, ale také přípravu potřebné dokumentace, živnostenské oprávnění, registrace na finančním úřadu, registrování v obchodním rejstříku a notářský zápis s osobní asistencí. Pokud zvolíte služby na http://www.profi-kancelar.cz/, získáte příjemnou slevu na založení společnosti s ručením omezením – momentálně ve výši padesát procent. Založení firmy vyjde levněji než koupě již hotové. Proč? Nečekají vás následné úpravy, budete mít čistou historii bez záznamů. Obchodní rejstřík zaznamená jenom vás. Počítejte také s tím, že živnosti, práva, struktura a jméno se budou řídit pouze vašimi rozhodnutími a představami.

Postup při změně sídla

Zákon ČR ukládá mít registrovanou adresu určenou k sídlu společnosti. V případě změny se provede zápis na živnostenském úřadu. Dále se vyplní nová adresa ve změnovém listě pro finanční úřad, zdravotní pojišťovnu a pro sociální úřad. Zároveň platí, že místo určené k podnikání nemusí mít stejnou adresu jako bydliště OSVČ, ale ani jako provozovna OSVČ.