Zapracujte na své kondici ve vyhlášeném fitness

Fitness Ostrava Vítkovice

Podzim je ideálním obdobím v roce, kdy můžete začít rýsovat svaly a zbavovat se nadbytečných kilogramů. Pokud jste totiž nestihli v létě upéct svou formu, podzim je báječnou příležitostí, jak si osvojit zdravé návyky, začít sportovat a už za několik týdnů na Vánoce odolat tácu s cukrovím i smaženému kapříkovi.

Ostravské fitness s kardio zónou

Prostorné fitness centrum Ostrava nabízí více než 160 cvičebních strojů členěných do sekcí. Jednu z nich, oblíbenou i ženami, představuje kardio zóna s běhacími pásy a stroji pro efektivní spalování. Kromě samotného fitness je k dispozici heat Ostrava, skupinová lekce kombinující různé typy chůze během dynamické hudby. Pravidelnou chůzí na speciálních trenažérech zpevníte postavu a zbavíte se tuku. Velké oblibě se samozřejmě těší třeba také jóga Ostrava, která probíhá pravidelně pro ranní skřivany i milovníky odpoledního cvičení. Fitness Ostrava Vítkovice disponuje klimatizovaným a moderně vybaveným sálem, kde probíhají lekce spinning, cvičení na míčích a bosu a stejně tak fitbox pro vybití negativní energie.

Na velkorysé ploše naleznete prostor pro osobní tréninky i badmintonové kurty. Pochutnat si můžete na výživných drincích, výborné kávě i drobném občerstvení po tréninku. Zázemí fitness doplňují čisté a udržované šatny rozdělené pro muže a ženy. V prostorách recepce nechybí in body přístroj pro sledování tělesné analýzy.

Neváhejte začít hned

Fitness má výbornou polohu s dobrou dostupností ze všech částí Ostravy a také vlastní prostorné parkoviště. Neodkládejte svou návštěvu na kdoví kdy, skočte do toho rovnýma nohama. Ať už patříte mezi zkušené sportovce, nebo teprve začínáte, využijte špičkového servisu. Například osobní trenéři vám poradí, jak správně cvičit na jednotlivých strojích vybrané partie, a sestaví vám plán na míru. Díky prémiovým strojům v mnoha variantách se vám nemůže stát, že byste si neměli kde zacvičit.