Život bez pojištění? I tak lze žít, ale může vás to vyjít podstatně dráž

Pokud se budeme bavit o pojištění, ať už životním nebo majetkovém, tak řada lidí vám řekne, že ho nepotřebuje. Jejich odpovědí většinou je, že nebudou zbytečně platit peníze pojišťovně. To si raději budou šetřit stranou. Je to jejich rozhodnutí, ale kdo myslí ekonomicky, ten se pojištění nebrání. Pojďme si vysvětlit, v čem se skrývají výhody tohoto finančního produktu.

Jak druhy pojištění existují

V případě nenadálých situací, jako jsou úrazy, invalidita, nemoci, dokonce smrt, životní pojištění finančně zajistí vaši rodinu a také vás. V rámci pojištění Ostrava si lze i šetřit v rámci rezervotvorné složky, záleží na jeho typu. Toto pojištění je výhodné zejména pro ekonomicky činné osoby, na jejichž bedrech je zajištění rodiny včetně nezletilých dětí. Pokud máte úvěry nebo hypotéku, oplatí se sjednat úvěrové nebo rizikové pojištění. Pro pojištění majetku slouží majetkové pojištění. Můžete si pojistit dům, byt i vybavení domácnosti.

Kde se nechat pojistit

Na internetu máte k dispozici různé srovnávače pojištění. Některá pojištění lze sjednat i on-line. Pravda ale je, že pokud si sjednáte schůzku s pracovníkem pojišťovny, dozvíte se toho mnohem více, než kolik je napsáno na internetu. Navíc vám může navrhnout pojištění přímo na míru dle vašich požadavků. K významným pojišťovnám v České republice patří Allianz pojišťovna. Ostrava je místo, kde v pojišťovnictví od roku 2009 pracuje Kristina Krejčí. Z pracovnice u přepážky se vypracovala až do VIP klubu Allianz v kategorii obchodních. Se svým týmem konzultantů se stará o více než 2 400 klientů.

Proč spolupracovat s Allianz?

Pobočka Allianz Ostrava pod vedením Kristiny Krejčí nabízí dlouhodobé zkušenosti, individuální a nadstandardní přístup. Samozřejmostí jsou výhodné sazby. K dispozici je výběr z mnoha finančních produktů. Součástí práce pracovníků Allianz Ostrava centrum je také vysvětlení podmínek plnění, kontrola současných pojistných smluv a nabídka nejlepšího řešení životní situace v rámci pojištění.